LRMAP2512-R005FT4
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRMAP2512-R005FT4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LRMAP2512-R005FT4
Výrobca / Značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.005 OHM 1% 3W 2512
listoch: LRMAP2512-R005FT4.pdf
  • správa
Špecifikácie LRMAP2512-R005FT4
Číslo dielu LRMAP2512-R005FT4 Výrobca TT Electronics/Welwyn
popis RES SMD 0.005 OHM 1% 3W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5928 pcs Dátový hárok LRMAP2512-R005FT4.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 3W
Napätie - porucha 2512 Hrúbka (Max) ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) séria LRMA
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2512 (6432 Metric)
Ostatné mená 985-1558-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu LRMAP2512-R005FT4
Výška - sedenie (Max) 0.035" (0.90mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.005 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Element
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.005 OHM 1% 3W 2512