LOB3R040FLF
TT ElectronicsTT Electronics
LOB3R040FLF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LOB3R040FLF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES METAL 0.04 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: LOB3R040FLF.pdf
  • správa
Špecifikácie LOB3R040FLF
Číslo dielu LOB3R040FLF Výrobca TT Electronics
popis RES METAL 0.04 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5244 pcs Dátový hárok LOB3R040FLF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm)
séria LOB odpor 40 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 989-1108-2
LOB-3-R040-F-LF
LOB3R040FLFLT
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 40 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element