LOB3R005FLF
TT ElectronicsTT Electronics
LOB3R005FLF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LOB3R005FLF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES METAL 0.005 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: LOB3R005FLF.pdf
  • správa
Špecifikácie LOB3R005FLF
Číslo dielu LOB3R005FLF Výrobca TT Electronics
popis RES METAL 0.005 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5013 pcs Dátový hárok LOB3R005FLF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.142" Dia x 0.390" L (3.60mm x 9.90mm)
séria LOB odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 989-1102-2
LOB-3-R005-F-LF
LOB3R005FLFLT
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 5 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element