RP1608S-R12-F
SusumuSusumu
RP1608S-R12-F Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RP1608S-R12-F
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.12 OHM 1% 1/5W 0603
listoch: 1.RP1608S-R12-F.pdf2.RP1608S-R12-F.pdf
  • správa
Špecifikácie RP1608S-R12-F
Číslo dielu RP1608S-R12-F Výrobca Susumu
popis RES 0.12 OHM 1% 1/5W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4931 pcs Dátový hárok 1.RP1608S-R12-F.pdf2.RP1608S-R12-F.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RP odpor 120 mOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená RP16S.12FTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 120 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film