RP1608S-R10-J
SusumuSusumu
RP1608S-R10-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RP1608S-R10-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.1 OHM 5% 1/5W 0603
listoch: 1.RP1608S-R10-J.pdf2.RP1608S-R10-J.pdf
  • správa
Špecifikácie RP1608S-R10-J
Číslo dielu RP1608S-R10-J Výrobca Susumu
popis RES 0.1 OHM 5% 1/5W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5199 pcs Dátový hárok 1.RP1608S-R10-J.pdf2.RP1608S-R10-J.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
séria RP odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.022" (0.55mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 100 mOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film zloženie Metal Film