RL1220T-R027-J
SusumuSusumu
RL1220T-R027-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1220T-R027-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES SMD 0.027 OHM 5% 1/4W 0805
listoch: RL1220T-R027-J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL1220T-R027-J
Číslo dielu RL1220T-R027-J Výrobca Susumu
popis RES SMD 0.027 OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1780995 pcs Dátový hárok RL1220T-R027-J.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha 0805 Hrúbka (Max) 0/ +350ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria RL
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 0805 (2012 Metric)
Ostatné mená RL1220TR027J
RL12T.027JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Výrobné číslo výrobcu RL1220T-R027-J Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.50mm)
Vlastnosti Current Sense FIFO je 2
Rozšírený popis 0.027 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES SMD 0.027 OHM 5% 1/4W 0805 Povlak, typ puzdra Thin Film