RL1220T-R022-J
SusumuSusumu
RL1220T-R022-J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1220T-R022-J
Výrobca / Značka: Susumu
Popis produktu RES 0.022 OHM 5% 1/4W 0805
listoch: 1.RL1220T-R022-J.pdf2.RL1220T-R022-J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RL1220T-R022-J
Číslo dielu RL1220T-R022-J Výrobca Susumu
popis RES 0.022 OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1465989 pcs Dátový hárok 1.RL1220T-R022-J.pdf2.RL1220T-R022-J.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ +350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RL odpor 22 mOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RL1220TR022J
RL12T.022JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.50mm)
Vlastnosti Current Sense Poruchovosť -
Detailný popis 22 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film zloženie Thin Film