WW4JT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JT200R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW4JT200R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200 OHM 4W 5% AXIAL
listoch: 1.WW4JT200R.pdf2.WW4JT200R.pdf
  • správa
Špecifikácie WW4JT200R
Číslo dielu WW4JT200R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 200 OHM 4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 201675 pcs Dátový hárok 1.WW4JT200R.pdf2.WW4JT200R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
séria WW odpor 200 Ohms
Výkon (watty) 4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 4 200 5% R