WW4JB3K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB3K30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW4JB3K30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.3K OHM 4W 5% AXIAL
listoch: 1.WW4JB3K30.pdf2.WW4JB3K30.pdf
  • správa
Špecifikácie WW4JB3K30
Číslo dielu WW4JB3K30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.3K OHM 4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 223329 pcs Dátový hárok 1.WW4JB3K30.pdf2.WW4JB3K30.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
séria WW odpor 3.3 kOhms
Výkon (watty) 4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 4 3.3K 5% B