WW4JB15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JB15R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW4JB15R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15 OHM 4W 5% AXIAL
listoch: 1.WW4JB15R0.pdf2.WW4JB15R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WW4JB15R0
Číslo dielu WW4JB15R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15 OHM 4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 215646 pcs Dátový hárok 1.WW4JB15R0.pdf2.WW4JB15R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
séria WW odpor 15 Ohms
Výkon (watty) 4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 4 15 5% B
WW4155%B
WW4155%B-ND
WW415JB
WW415JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 15 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound