WW12FT60R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT60R4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FT60R4
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 60.4 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FT60R4.pdf2.WW12FT60R4.pdf
  • správa
Špecifikácie WW12FT60R4
Číslo dielu WW12FT60R4 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 60.4 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 186302 pcs Dátový hárok 1.WW12FT60R4.pdf2.WW12FT60R4.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 60.4 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 60.4 1% R