WW12FT5R90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT5R90 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW12FT5R90
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
listoch: 1.WW12FT5R90.pdf2.WW12FT5R90.pdf
  • správa
Špecifikácie WW12FT5R90
Číslo dielu WW12FT5R90 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.9 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 206356 pcs Dátový hárok 1.WW12FT5R90.pdf2.WW12FT5R90.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
séria WW odpor 5.9 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW H 5.9 1% R
WWH5.91%R
WWH5.91%R-ND
WWH5.9FR
WWH5.9FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 5.9 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound zloženie Wirewound