WW10JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW10JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 10W 5% AXIAL
listoch: 1.WW10JT100R.pdf2.WW10JT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie WW10JT100R
Číslo dielu WW10JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 10W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67917 pcs Dátový hárok 1.WW10JT100R.pdf2.WW10JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
séria WW odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 100 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound