WW10JB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW10JB10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WW10JB10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 10W 5% AXIAL
listoch: 1.WW10JB10K0.pdf2.WW10JB10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie WW10JB10K0
Číslo dielu WW10JB10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 10W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87877 pcs Dátový hárok 1.WW10JB10K0.pdf2.WW10JB10K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
séria WW odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WW 10 10K 5% B