WRF1JTR100
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF1JTR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 0.1 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF1JTR100.pdf2.WRF1JTR100.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF1JTR100
Číslo dielu WRF1JTR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 1W 0.1 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5173 pcs Dátový hárok 1.WRF1JTR100.pdf2.WRF1JTR100.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
séria WRF odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 1 0.1 5% R