WRF1JT680R
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF1JT680R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF1JT680R.pdf2.WRF1JT680R.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF1JT680R
Číslo dielu WRF1JT680R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 1W 680 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4277 pcs Dátový hárok 1.WRF1JT680R.pdf2.WRF1JT680R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
séria WRF odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 1 680 5% R