WRF1JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF1JB2R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 2 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF1JB2R00.pdf2.WRF1JB2R00.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF1JB2R00
Číslo dielu WRF1JB2R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 1W 2 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4296 pcs Dátový hárok 1.WRF1JB2R00.pdf2.WRF1JB2R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
séria WRF odpor 2 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 1 2 5% A
WRF125%A
WRF125%A-ND
WRF12JA
WRF12JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound