WRF1JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WRF1JB100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 100 OHM 5% AXIAL
listoch: 1.WRF1JB100R.pdf2.WRF1JB100R.pdf
  • správa
Špecifikácie WRF1JB100R
Číslo dielu WRF1JB100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES WW 1W 100 OHM 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5968 pcs Dátový hárok 1.WRF1JB100R.pdf2.WRF1JB100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -80/ +900ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
séria WRF odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená WRF 1 100 5% A