WCB25JB5R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WCB25JB5R10
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 5.1 OHM 5% 25W AXIAL
listoch: 1.WCB25JB5R10.pdf2.WCB25JB5R10.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WCB25JB5R10
Číslo dielu WCB25JB5R10 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 5.1 OHM 5% 25W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 136086 pcs Dátový hárok 1.WCB25JB5R10.pdf2.WCB25JB5R10.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
séria WCB odpor 5.1 Ohms
Výkon (watty) 25W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.539" (13.68mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 5.1 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound