WCB15JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WCB15JB50R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 50 OHM 15W 5% AXIAL
listoch: 1.WCB15JB50R0.pdf2.WCB15JB50R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WCB15JB50R0
Číslo dielu WCB15JB50R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 50 OHM 15W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 109138 pcs Dátový hárok 1.WCB15JB50R0.pdf2.WCB15JB50R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
séria WCB odpor 50 Ohms
Výkon (watty) 15W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 50 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound