VM3JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB2R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VM3JB2R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT
listoch: 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie VM3JB2R00
Číslo dielu VM3JB2R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERM WW 3W 2 OHM 5% VERT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 442616 pcs Dátový hárok 1.VM3JB2R00.pdf2.VM3JB2R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
séria VM odpor 2 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená VM 3 2 5% B
VM325%B
VM325%B-ND
VM32JB
VM32JB-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm)
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound zloženie Wirewound