VM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JB100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VM3JB100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
listoch: 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie VM3JB100R
Číslo dielu VM3JB100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 452780 pcs Dátový hárok 1.VM3JB100R.pdf2.VM3JB100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
séria VM odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená VM 3 100 5% B