RVC1206JT3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206JT3M90 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC1206JT3M90
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206
listoch: 1.RVC1206JT3M90.pdf2.RVC1206JT3M90.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC1206JT3M90
Číslo dielu RVC1206JT3M90 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.9M OHM 5% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1226599 pcs Dátový hárok 1.RVC1206JT3M90.pdf2.RVC1206JT3M90.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RVC odpor 3.9 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RVC 1206 3.9M 5% R