RVC1206JT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RVC1206JT330K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RVC1206JT330K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330K OHM 5% 1/4W 1206
listoch: 1.RVC1206JT330K.pdf2.RVC1206JT330K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RVC1206JT330K
Číslo dielu RVC1206JT330K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 330K OHM 5% 1/4W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1287667 pcs Dátový hárok 1.RVC1206JT330K.pdf2.RVC1206JT330K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
séria RVC odpor 330 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená RVC 1206 330K 5% R