RSMF5JB18R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF5JB18R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF5JB18R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 18 OHM 5W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF5JB18R0
Číslo dielu RSMF5JB18R0 Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 280134 pcs Dátový hárok 1.RSMF5JB18R0.pdf2.RSMF5JB18R0.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 5W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) séria RSMF
Stav RoHS Bulk polarizácia Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu RSMF5JB18R0 Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety FIFO je 2
Rozšírený popis 18 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
popis RES 18 OHM 5W 5% AXIAL Povlak, typ puzdra Metal Oxide Film
Bandwidth 18
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RSMF5JB150K
RSMF5JB150K
výrobcovia: Stackpole Electronics, Inc.
popis: RES 150K OHM 5W 5% AXIAL
Skladom: 220302 pcs
Stiahnuť ▼: RSMF5JB150K.pdf
RFQ
RSMF5JB18R0
RSMF5JB18R0
popis: RES 18 OHM 5W 5% AXIAL