RSMF5JB13R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB13R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF5JB13R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 13 OHM 5W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF5JB13R0.pdf2.RSMF5JB13R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF5JB13R0
Číslo dielu RSMF5JB13R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 13 OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 218501 pcs Dátový hárok 1.RSMF5JB13R0.pdf2.RSMF5JB13R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
séria RSMF odpor 13 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF 5 13 5% A