RSMF3JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB1R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB1R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB1R00.pdf2.RSMF3JB1R00.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB1R00
Číslo dielu RSMF3JB1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 695895 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB1R00.pdf2.RSMF3JB1R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 1 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 1 5% A
RSM315%A
RSM315%A-ND
RSM31JA
RSM31JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Proof, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film