RSMF3JB180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB180R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3JB180R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF3JB180R.pdf2.RSMF3JB180R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3JB180R
Číslo dielu RSMF3JB180R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 180 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 907041 pcs Dátový hárok 1.RSMF3JB180R.pdf2.RSMF3JB180R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 180 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 3 180 5% A