RSMF3FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FTR150 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3FTR150
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF3FTR150.pdf2.RSMF3FTR150.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3FTR150
Číslo dielu RSMF3FTR150 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 228382 pcs Dátový hárok 1.RSMF3FTR150.pdf2.RSMF3FTR150.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 150 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF 3 0.15 1% R