RSMF3FT9R09
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT9R09 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF3FT9R09
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 9.09 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF3FT9R09.pdf2.RSMF3FT9R09.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF3FT9R09
Číslo dielu RSMF3FT9R09 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 9.09 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 660789 pcs Dátový hárok 1.RSMF3FT9R09.pdf2.RSMF3FT9R09.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
séria RSMF odpor 9.09 Ohms
Výkon (watty) 3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 9.09 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film