RSMF2FB3R92
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB3R92 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FB3R92
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.92 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FB3R92.pdf2.RSMF2FB3R92.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2FB3R92
Číslo dielu RSMF2FB3R92 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.92 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1039304 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FB3R92.pdf2.RSMF2FB3R92.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 3.92 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 3.92 1% A