RSMF2FB392R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FB392R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF2FB392R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 392 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 1.RSMF2FB392R.pdf2.RSMF2FB392R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF2FB392R
Číslo dielu RSMF2FB392R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 392 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1044594 pcs Dátový hárok 1.RSMF2FB392R.pdf2.RSMF2FB392R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 392 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 2 392 1% A