RSMF1JB4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB4R70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1JB4R70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF1JB4R70.pdf2.RSMF1JB4R70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF1JB4R70
Číslo dielu RSMF1JB4R70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2168755 pcs Dátový hárok 1.RSMF1JB4R70.pdf2.RSMF1JB4R70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 4.7 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1 4.7 5% A
RSM 1 4.7 5% A-ND