RSMF1JB47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB47K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF1JB47K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF1JB47K0.pdf2.RSMF1JB47K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF1JB47K0
Číslo dielu RSMF1JB47K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2047128 pcs Dátový hárok 1.RSMF1JB47K0.pdf2.RSMF1JB47K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
séria RSMF odpor 47 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1 47K 5% A
RSM 1 47K 5% A-ND