RSMF12JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB2R20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF12JB2R20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF12JB2R20.pdf2.RSMF12JB2R20.pdf
  • správa
Špecifikácie RSMF12JB2R20
Číslo dielu RSMF12JB2R20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3660041 pcs Dátový hárok 1.RSMF12JB2R20.pdf2.RSMF12JB2R20.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSMF odpor 2.2 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSM 1/2 2.2 5% A
RSM 1/2 2.2 5% A-ND