RSMF12JB2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB2K70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSMF12JB2K70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: 1.RSMF12JB2K70.pdf2.RSMF12JB2K70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RSMF12JB2K70
Číslo dielu RSMF12JB2K70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.7K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3619372 pcs Dátový hárok 1.RSMF12JB2K70.pdf2.RSMF12JB2K70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria RSMF odpor 2.7 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RSMF 1/2 2.7K 5% A