RSF1JB360R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB360R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB360R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB360R
Číslo dielu RSF1JB360R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 360 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2365135 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB360R.pdf2.RSF1JB360R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 360 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 360 5% A
RS 1 360 5% A-ND
RS13605%A
RS13605%A-ND
RS1360JA
RS1360JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Detailný popis 360 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film