RSF1JB33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB33R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1JB33R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 33 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.RSF1JB33R0.pdf2.RSF1JB33R0.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1JB33R0
Číslo dielu RSF1JB33R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 33 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2352460 pcs Dátový hárok 1.RSF1JB33R0.pdf2.RSF1JB33R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 33 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 33 5% A
RS 1 33 5% A-ND
RS1335%A
RS1335%A-ND
RS133JA
RS133JA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Detailný popis 33 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film