RSF1FT3R01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT3R01 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1FT3R01
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF1FT3R01.pdf2.RSF1FT3R01.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie RSF1FT3R01
Číslo dielu RSF1FT3R01 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1465841 pcs Dátový hárok 1.RSF1FT3R01.pdf2.RSF1FT3R01.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 3.01 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RS 1 3.01 1% R
RS 1 3.01 1% R-ND
RS13.011%R
RS13.011%R-ND
RS13.01FR
RS13.01FR-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 3.01 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film zloženie Metal Oxide Film