RSF1FT2R94
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT2R94 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSF1FT2R94
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.94 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.RSF1FT2R94.pdf2.RSF1FT2R94.pdf
  • správa
Špecifikácie RSF1FT2R94
Číslo dielu RSF1FT2R94 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.94 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1373963 pcs Dátový hárok 1.RSF1FT2R94.pdf2.RSF1FT2R94.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 2.94 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 2.94 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film