RPC2512JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2512JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 5% 1.5W 2512
listoch: 1.RPC2512JT100R.pdf2.RPC2512JT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC2512JT100R
Číslo dielu RPC2512JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 5% 1.5W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 455945 pcs Dátový hárok 1.RPC2512JT100R.pdf2.RPC2512JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
séria RPC odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Original-Reel®