RPC2512FT82R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512FT82R5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2512FT82R5
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82.5 OHM 1% 1.5W 2512
listoch: 1.RPC2512FT82R5.pdf2.RPC2512FT82R5.pdf
  • správa
Špecifikácie RPC2512FT82R5
Číslo dielu RPC2512FT82R5 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82.5 OHM 1% 1.5W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 297247 pcs Dátový hárok 1.RPC2512FT82R5.pdf2.RPC2512FT82R5.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
séria RPC odpor 82.5 Ohms
Výkon (watty) 1.5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 82.5 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film