RPC2010JT4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT4R70 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2010JT4R70
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7 OHM 5% 3/4W 2010
listoch: 1.RPC2010JT4R70.pdf2.RPC2010JT4R70.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC2010JT4R70
Číslo dielu RPC2010JT4R70 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.7 OHM 5% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 712401 pcs Dátový hárok 1.RPC2010JT4R70.pdf2.RPC2010JT4R70.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RPC odpor 4.7 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Original-Reel®