RPC2010JT4R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT4R30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC2010JT4R30
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.3 OHM 5% 3/4W 2010
listoch: 1.RPC2010JT4R30.pdf2.RPC2010JT4R30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC2010JT4R30
Číslo dielu RPC2010JT4R30 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.3 OHM 5% 3/4W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 766992 pcs Dátový hárok 1.RPC2010JT4R30.pdf2.RPC2010JT4R30.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
séria RPC odpor 4.3 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená RPC 2010 4.3 5% R
RPC 2010 4.3 5% R-ND