RPC0805JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC0805JT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 5% 1/4W 0805
listoch: 1.RPC0805JT100R.pdf2.RPC0805JT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC0805JT100R
Číslo dielu RPC0805JT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100 OHM 5% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3578116 pcs Dátový hárok 1.RPC0805JT100R.pdf2.RPC0805JT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RPC odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená RPC 0805 100 5% R
RPC 0805 100 5% R-ND