RPC0805FT6M80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPC0805FT6M80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.8M OHM 1% 1/4W 0805
listoch: RPC0805FT6M80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RPC0805FT6M80
Číslo dielu RPC0805FT6M80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 6.8M OHM 1% 1/4W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1319130 pcs Dátový hárok RPC0805FT6M80.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RPC odpor 6.8 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 6.8 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film