RNMF14FTC910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC910R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF14FTC910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF14FTC910R.pdf2.RNMF14FTC910R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNMF14FTC910R
Číslo dielu RNMF14FTC910R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4807019 pcs Dátový hárok 1.RNMF14FTC910R.pdf2.RNMF14FTC910R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
séria RNMF odpor 910 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená S910CATR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film zloženie Metal Film