RNMF14FTC82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF14FTC82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF14FTC82K0.pdf2.RNMF14FTC82K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RNMF14FTC82K0
Číslo dielu RNMF14FTC82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4789905 pcs Dátový hárok 1.RNMF14FTC82K0.pdf2.RNMF14FTC82K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
séria RNMF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)