RNMF14FAD910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FAD910R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF14FAD910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF14FAD910R.pdf2.RNMF14FAD910R.pdf
  • správa
Špecifikácie RNMF14FAD910R
Číslo dielu RNMF14FAD910R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3740850 pcs Dátový hárok 1.RNMF14FAD910R.pdf2.RNMF14FAD910R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
séria RNMF odpor 910 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNM 1/4 T1 910 1% T
RNM 1/4 T1 910 1% T-ND