RNMF14FAD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FAD82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RNMF14FAD82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.RNMF14FAD82K0.pdf2.RNMF14FAD82K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RNMF14FAD82K0
Číslo dielu RNMF14FAD82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3240771 pcs Dátový hárok 1.RNMF14FAD82K0.pdf2.RNMF14FAD82K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
séria RNMF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená RNM 1/4 T1 82K 1% T
RNM 1/4 T1 82K 1% T-ND